ASUS A3402WVAK All-In-One Desktop Computer, 24″ FHD Anti-Glare Display, Intel Core i5-1335U, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, English-Arabic Keyboard, Win11, White | 90PT03T1-M011D0
- 23.8-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Wide view, Anti-glare display, LED Backlit, 250nits, sRGB: 100%, Screen-to-body ratio88 %, Non-touch Display
- Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3 GHz (12M Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores)
- 8GB DDR5 SO-DIMM RAM
- 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Storage
- Integrated Intel Iris Xe Graphics
- Windows 11 Home
Product Information
| RAM | 8GB RAM, 16GB RAM |
|---|---|
| Storage | 512GB SSD, 1TB SSD |
- Estimated Delivery : Up to 1-2 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over 1000AED
ASUS A3402WVAK All-In-One Desktop Computer, 24″ FHD Anti-Glare Display, Intel Core i5-1335U, 8GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, English-Arabic Keyboard, Win11, White | 90PT03T1-M011D0

| RAM | 8GB RAM, 16GB RAM |
|---|---|
| Storage | 512GB SSD, 1TB SSD |
General
| Brand | Asus |
| Model | A3402WVAK-I58512W1W |
| Microless SKU | 203933 |
| Date first available | 11 July, 2024 |
| Shipping Weight | 7.95 Kg |
| Shipping Dimensions | 19.00 cm x 59.00 cm x 51.51 cm |
| Type | All-in-One Desktop |














Reviews
There are no reviews yet.